Про нас


Бібліотека-філія №5 для дорослих м. Берестечко – це  інформаційний, культурно-просвітницький, дозвіллєвий центр в місті, осередок збереження національної культури, народних традицій, звичаїв, центр спілкування міщан.Розташована вона в центрі міста в одному приміщенні з міською Радою, навпроти Свято-Троїцького собору. 

Площа бібліотеки для дорослих – 325 м², з них книгосховище займає 113 м², решта приміщення займають читальний зал, пункт вільного доступу до Інтернету та абонемент.


Фойє нашої бібліотеки - місце зустрічі бібліотекаря з читачем


Вас зустрічає "Бібліотека мудрої сови" м. Берестечко

Інсталяція світлин читачів нашої бібліотеки "А яка Ваша улюблена книга?" 
Куточок користувача
Загальний книжковий фонд бібліотеки нараховує 23 351 примірників друкованих видань. Щорічно бібліотека обслуговує 1 557 користувачів. Книговидача становить понад 28 243 примірників різногалузевої літератури. Загальне відвідування бібліотеки користувачами – 11 262. Книгозабезпеченість на одного користувача становить 14,89 прим. книг.


Читальний зал відділу обслуговування надає право кожному користувачеві вільного доступу до інформаційних ресурсів в межах читального залу.


Ретро-виставка техніки, яка використовувалася у роботі бібліотеки "На перехресті епох"
Масову роботу бібліотека проводить спільно із Будинком культури, музичною школою, ЗОШ І – ІІІ ст., ПТУ №27, БДЮТ, Психоневрологічним інтернатом.
В бібліотеці існує клуб за інтересами «Берестківчанка», девізом якого є: «Розкажи мені – я не забуду, покажи – запам’ятаю, зацікав – і я навчуся!». Робота клубу спрямована на задоволення інтересів читачів, сприяє збагаченню духовного життя своїх користувачів, розвитку їхніх творчих здібностей.
В бібліотеці знаходиться пункт вільного доступу до мережі Інтернет, завдяки чому усі користувачі бібліотеки мають безкоштовний і рівний доступ до ресурсів всесвітньої віртуальної мережі, також бібліотекарі пропонують кваліфікаційну інформаційну допомогу користувачам під час роботи в Інтернет-мережі.


Пункт вільного доступу до мережі Інтернет
Абонемент надає можливість своїм читачам отримати для роботи вдома літературу, наявну в фондах бібліотеки
Зараз в Берестечківській бібліотеці-філії №5 для дорослих працюють троє фахівців. З книгою і новою інформацією зустрічають користувачів у міській бібліотеці завідувач бібліотеки-філії Віняр Людмила Петрівна, бібліотекар Занічковська Наталія Вікторівна та бібліотекар-консультант пункту вільного доступу до мережі Інтернет Шморгун Іванна Олександрівна.

Немає коментарів:

Дописати коментар